Julia & Kuba – Lipcowy ślub w pałacu w Grąbkowie

6 listopada 2017

Jaśmin, czereśnie, letnie wino i lipcowy deszcz. Taki był  ślub Julii i Kuby.  Julia i Kuba to zresztą moje ulubione imiona i bardzo się cieszę, że wreszcie trafiłem na taką Parę . To jeden z takich ślubów, o których nie można zapomnieć.

Na swoją uroczystość wybrali wyjątkowe miejsce. Stary pałacyk na Pomorzu otoczony przepięknym starym parkiem i lipową aleją z ponad 300 letnimi drzewami. To niesamowite miejsce stworzone z ogromną pasją przez Panią Karolinę. Wypełnione pięknymi starymi przedmiotami i przepełnione rustykalnym klimatem nie pozwala o sobie zapomnieć. Wszystkiego dopełniła ogromna ilość dzikich i ogrodowych kwiatów, kwitnących gałęzi lip i jaśminu, krzaczków poziomek, owoców czereśni i truskawek. Do tego przepyszne jedzenie przygotowane z lokalnych składników. Jednym z prezentów jaki dostali od swoich przyjaciół był koncert zespołu KONG. Jedyny w swoim rodzaju, specjalnie dla nich. Występ był niesamowity. Pozdrawiam Was chłopaki.

Julia i Kuba mają wiele marzeń ale chyba najbardziej marzą o podróży dookoła świata. Życzę im z całego serca, że to marzenie się spełniło. A Was zapraszam do obejrzenia tego pięknego ślubu.

Miejsce uroczystości ślubnej: pałac w Grąbkowie

Ślub: kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Łupawie

Oprawa muzyczna: Freak Frak

Film: Konrad Kulczyński (studio Frak)

Make up: Monika Zbrzeźna Make Up

Dekoracja kościoła i sal weselnych: Pani Karolina Gołębiowska

Dekoracje i papeteria ślubna: Paulina Rąbel studio-papierowe.pl

Wieczór uświetnił występ zespołu KONG

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT