Podsumowanie roku 2018 Najpiękniejsze zdjęcia ślubne – fotograf ślubny Wrocław

13 stycznia 2019

To wszystko dzięki Wam…

Przychodzi w końcu czas na małe podsumowanie. To tylko mała cząstka zdjęć, które zrobiłem w 2018 roku. Czym robię więcej zdjęć tym wybór jest coraz trudniejszy. Każdy kadr to fragment innej wyjątkowej historii. Te wszystkie zdjęcia powstały tylko dzięki Wam. Gdyby nie Wy i zaufanie, którym mnie obdarzyliście, nie uczestniczyłbym w tych wszystkich pięknych ślubach. Bardzo się cieszę, że mogłem Was poznać i móc opowiedzieć o Was te wszystkie piękne historie.

Kolejny rok za mną…

Kończę robić ostatnie reportaże z 2018 roku i mam nadzieję, że w końcu znajdę czas, żeby nadrobić zaległości 🙂 Mijający rok był dla mnie wyjątkowy. Udało mi się odbyć kilka podróży, o których zawsze marzyłem. Zachwycam się każdym odkrytym miejscem. Świat jest cudowny i teraz już wiem, że warto spełniać swoje marzenia i cieszyć się każdym dniem.

Kocham to co robię…

Kocham to co robię i nie zamieniłbym tego na nic innego. Dziękuję Wam za zaufanie, którym mnie obdarzacie za każdym razem kiedy pozwalacie mi być z Wami w najważniejszym dla Was dniu. Każda Wasza historia, każdy moment, wspólna chwila zaczyna się od bicia serca?

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND

Imponujący zestaw kadrów. Gratulacje!

dzięki Jacek 🙂

ADD A COMMENT