Utrwalmy to, co najbardziej ulotne.

Cześć!

Mam na imię Rafał.

Uważam się za najszczęśliwszą osobę na świecie. Robię to co najbardziej kocham i nie zamieniłbym tego na nic innego. W fotografii tak jak w życiu, najważniejsza jest dla mnie naturalność i szczerość. W nich szukam piękna i emocji. Fotografia to wyjątkowy świat. Mogę w niej pokazać to co często niewidoczne a najpiękniejsze i najbardziej ulotne. Miłość, dotyk, błysk w oku, spojrzenie. Drobne gesty są dla mnie najważniejsze. Każdy z Was jest inny a każdy ślub to inna, wyjątkowa i piękna historia. Jesteście dla mnie najważniejsi w dniu ślubu. Chcę być z Wami i poczuć Wasze emocje. Poznajmy się i bądźcie ze mną w tym dniu. Opowiedzcie mi o sobie a ja opowiem Waszą historię. Mieszkam na co dzień we Wrocławiu. Fotografuję na całym świecie.

W 2017 roku zostałem zdobywcą nagrody ZIWA-Zankyou International Wedding Awards w kategorii: Najlepszy Fotograf Ślubny

W 2018 roku zdobyłem nagrodę Zankyou Ziwa Awards w kategorii: Najlepszy Fotograf Ślubny.

Moje zdjęcia zostały również opublikowane na Vogue Italy.

rafalfronczek@tlen.pl

tel. 601 821 613

Emocjonalne zdjęcia ślubne

W dniu ślubu ważny jest każdy szczegół: uśmiech, spojrzenie, dotyk dłoni. To wszystko tworzy Waszą niepowtarzalną, jedyną historię. To cudowne móc być z Wami w tym najważniejszym dla Was dniu, być jego częścią. Poznać Was i móc przeżywać z Wami to co w tym dniu najbardziej ulotne. Zapraszam Was na mój blog do obejrzenia opowiedzianych przeze mnie historii.

Faq

piękna letnia sesja narzeczeńska nad Bałtykiem

napisz mi coś o sobie. gdzie mieszkasz i fotografujesz?

01

Nazywam się Rafał. Mieszkam na co dzień na Dolnym Śląsku we Wrocławiu. Fotografuję śluby od 10 lat w całej Polsce i Europie. Jeśli będzie trzeba, pojadę na koniec świata, żeby sfotografować Wasz piękny ślub. Uwielbiam południe Europy, zwłaszcza Baleary. Śmieję się, że Majorka to mój drugi dom. Mam nadzieję, że kiedyś się tak stanie i na stałe zamieszkam na tej pięknej wyspie.

jak wygląda praca ze mną w trakcie ślubu i wesela?

piekny ślub na hiszpańskiej Majorce

02.

W dniu ślubu staram się być wszędzie tam gdzie mogę uchwycić to co najważniejsze i najbardziej ulotne. Jednocześnie staram się być jak najmniej widoczny abyście czuli się swobodnie i naturalnie. Z reguły staram się nie ingerować w bieg wydarzeń. Czasem poproszę Was o coś ale tylko po to, żeby złapać dany moment, światło i zrobić piękne ujęcie. Staram się wczuć w Waszą uroczystość tak, żeby najlepiej oddać nastrój i emocje, które Wam towarzyszą.

czy to problem jeśli nie lubimy pozować do zdjęć?

fotografia ślubna pięknego ślubu w Kielcach

03

Nie. To żaden problem. Większość Par z którymi się spotykam tak mówi :) Najważniejsze jest dla mnie, żebyście czuli się swobodnie i naturalnie. Resztę zostawcie mi. Dlatego fajnie jeśli możemy spotkać się wcześniej i poznać. Super rozwiązaniem jest sesja narzeczeńska. To zdjęcia na luzie które pomogą Wam oswoić się z obiektywem i poczuć się swobodniej w dniu ślubu. Dodatkowo macie piękną pamiątkę z tego okresu :)

ślub plenerowy w hotelu Wodnik we Wrocławiu

czy mam na wypadek awarii zapasowy sprzęt?

04

Tak, oczywiście. Mam zawsze ze sobą zapasowy aparat, lampę i karty pamięci. Zapisuję na aparacie wszystkie pliki jednocześnie na dwóch kartach. Dodatkowo po każdym ślubie zgrywam pliki dla bezpieczeństwa na dwa osobne dyski.

jaki jest koszt reportażu ślubnego?

piękna sesja ślubna w Warszawie

05

Cena reportażu ślubnego na 2022 rok zaczyna się od 3500 zł. Fotografuję również małe kameralne uroczystości. Każdorazowo ostateczną cenę ustalam indywidualnie z Parą Młodą. Pełną ofertę wyślę Wam mailowo.

podobają nam się twoje zdjęcia. jak możemy zarezerwować termin?

wiosenna sesja rodzinna we Wrocławiu

06

Termin rezerwowany jest po podpisaniu umowy oraz wpłacie zadatku. Możemy się spotkać ale również możemy wszystko załatwić online. Napiszcie albo zadzwońcie do mnie. Odpowiem na Wasze wszystkie pytania :)